TESAŘSKÉ PRÁCE

Dodáme a namontujeme tesařské konstrukce klasickým způsobem (vazba resp. krov)  nebo zajistíme zhotovení s použitím sbíjených příhradových vazníků z impregnovaného řeziva. Při rekonstrukci po prohlídce a posouzení stavu doporučujeme zákazníkům provést impregnaci stávající nosné konstrukce.

Není to jen o tom, že Vám dodáme řezivo a zhotovíme vazbu. Je to především o dodávce kvalitního materiálu(dlouhodobé zkušenosti s dodavatelem, z pohledu a zkušenosti řemeslníků máme dlouholetou spolupráci  prověřeného dodavatele (pilu). Vše a vždy si necháváme řezivo dodat přímo na „vaši“ zakázku, nevyužíváme služeb prodejů dřevocenter nebo překupníků.

Zpracujeme pro Vás projektovou dokumentaci na jakoukoli tesařskou konstrukci, zajistíme projekt a realizaci vč. statického posouzení na sbíjené příhradové vazníky.

Také můžete mít střechu v projektu ze sbíjených vazníků a přitom můžeme využít i prostoru na bungalovem v podobě odkládacího prostoru, postačím jen malá změna, místo vazníkových kleštin použít kleštiny  zajišťující zátež min. 1,5 kN/m2. Dá se také změnit projekt z vazníků na klasický krov či naopak.